+420 728 068 400 altissima@altissima.cz

Individuální face-to-face jazyková výuka

Profesionální a účinná výuka

Spolupracujeme s profesionálními, zkušenými a metodicky zdatnými lektory s nadšením pro výuku a výbornými referencemi. Nezapomínáme na další prvky kvalitní jazykové výuky – správně zvolený studijní program, metodiku a studijní materiály. Každá lekce je důležitá – na každou lekci se připravujeme, každou lekci vyhodnocujeme.

Důraz na komunikaci

Zlepšování komunikačních schopností studenta je hlavním cílem výuky. Student má maximální prostor MLUVIT. Zaměřujeme na výstavbu a aktivní užití praktické slovní zásoby, gramatických a frázových struktur společenské a pracovní angličtiny (či jiného jazyka). Výuka je vedena profesionálními lektory efektivní a hravou formou, má viditelné výsledky a studenty maximálně motivuje.

Individuální přístup

Výuka se maximálně přizpůsobuje vašim potřebám a požadavkům. Lektor v rámci první lekce vyhodnotí potřeby studentů a navrhne vhodné studijní materiály (texty, videa, audio materiály apod.) a metodiku výuky. Každá hodina je tvořena dle vašich potřeb a požadavků, což umožňuje viditelné pokroky v krátkém časovém horizontu a to přesně v oblastech, ve kterých se potřebujete zlepšit (příprava na pracovní pohovor, prezentace, jednání, cestovní, pracovní, obchodní angličtina, příprava na zkoušky PET, FCE, TOEFL, STANAG apod.).

Systém výuky

Zvolíte si čas a intenzitu jazykové výuky (1 - 45 lekcí týdně). Výuka může probíhat ve firemních prostorách, u vás doma či v naší jazykové škole. U intenzivních kurzů organizujeme jazykovou výuku po celé ČR. Můžete si vybrat (příp. kombinovat) různé formy jazykové výuky: pravidelná face-to-face výuka, Skype lekce, intenzivní jazykové kurzy (týdenní či víkendové) dle vašich časových možností a podle toho, jak rychle potřebujete postupovat.

Flexibilita

Studijní plán můžete v průběhu výuky aktualizovat (změna intenzity výuky, vložení intenzivního kurzu, přechod na rodilého mluvčího, kombinace face-to-face a Skype lekcí apod.). Jakákoli lekce může být 1 den před zahájením výuky zrušena a nahrazena po dohodě s lektorem v jiném termínu.

Metodika výuky

Naše skupinové kurzy kombinují Superlearning a komunikativní metodu výuky jazyků. Cílem je co nejefektivněji ABSORBOVAT a AKTIVOVAT jazykové znalosti s důrazem na KOMUNIKAČNÍ SCHOPNOSTI. Tuto metodiku zapojujeme také do individuální výuky na základě analýzy potřeb studenta. Klademe důraz na individuální přístup a výsledky. Snažíme se, aby studenti měli radost ze studia a nově nabytých schopností a zůstávali motivováni pro další studium.

Nejlépe mluví reference

Využijte referencí našich klientů; jednotlivců i velkých firem.

Ověření kvality výuky

Po absolvování první lekce máte možnost požádat o změnu lektora nebo zrušení objednávky.

Individuální jazyková výuka

Hodnocení našich studentů

Jazykový kurz se mi moc líbil. Spolupráce s lektory byla super. Přístup lektorů také. Vaši jazykovou školu považuji ve srovnání s dalšími, kterými jsem prošel, za NEJLEPŠÍ. Díky.

Karel individuální kurz ENGLISH 2

I love this. It helped me, really. I believe in myself much more than I ever believed in my speaking skills. Teachers are nice, speaking is fun. I have learned a lot and I’ve got new experiences.

David individuální kurz ENGLISH 2

Bylo to super, jak jsem očekával. Intenzivní, pestré, profesionální. Chválím individuální přístup ke studentům. Jen tak dál. Za mě 1*. Perfect!

Hynek individuální kurz ENGLISH 1

Učení zábavnou metodou. Časté střídání aktivit. Kurz ráda doporučím kolegům. Za rok přijedu znovu.

Jarka individuální kurz ENGLISH 3

Kurz je výtečný. Profesionálně připravený. Skvělé materiály a ten nejlepší přístup vyučujících – českých i rodilých mluvčích. Velmi se těšíme na další lekce.

Iva individuální kurz ENGLISH 1

Výborný kurz, myslím, že takhle by měla probíhat i výuka ve školách. Výborní lektoři. Charismatičtí, se smyslem pro humor a vynikajícím přístupem ke studentům. Takže jim moc děkuji.

Nikola individuální kurz ENGLISH 3

Vyučované jazyky

Mezi hlavní jazyky, které vyučujeme patří angličtina, němčina, ruština, polština, španělština a italština. Nabízíme však individuální výuku i dalších jazyků.

Ceník individuální jazykové výuky

Délka lekce Cena lekce pro 1 - 2 studenty
1 lekce v délce 45 min. 390,00 - 420,00 Kč
1 lekce v délce 60 min. 499,00 - 559,00 Kč

Jak zaplatit ještě méně?

Ve skupině 2 studentů platíte pouze 199,50 Kč za 1 lekci. Za Skype lekci zaplatíte pouze 389 Kč.

Cena zahrnuje:

  • Jazyková výuka ve zvolené délce (český lektor, rodilý mluvčí či kombinace lektorů)
  • Dojíždění lektora ke klientovi, příp. zajištění výuky v našich prostorách
  • Tvorba studijního plánu na míru klienta a průběžné vyhodnocování studia
  • Příprava lektora včetně materiálů pro studenta (texty, videa, audio materiály apod.)
  • Konzultace pro přechod z českého lektora na rodilého mluvčího

Při dojíždění lektora musí mít lekce minimální délku 60 minut. Lekce v délce 45 minut můžeme zajistit v našich prostorách po konzultaci časových možností lektorů.