+420 222 364 716 +420 728 068 400 altissima@altissima.cz

Dopolední kurzy angličtiny

3 měsíce aktivní výuky (4 hod. týdně)

Dopolední kurz angličtiny obsahuje látku půlročního až ročního studia. Během 3 měsíců se posunete o 1 úroveň pokročilosti.

Být v kontaktu s jazykem a mluvit

Naším hlavním cílem je vybudovat a aktivovat vaše komunikační schopnosti.

Učebnice a nahrávky

Pro maximální efekt výuky je vytvořena superlearningová komiksová učebnice a nahrávky v délce 50 až 150 minut.

Malé skupinky (4 - 6)

Aby byla výuka efektivní, vyučujeme v malých skupinkách od 4 studentů.

SuperLearning

Tomu je přizpůsobena metodika kurzu. Vyučujeme kombinací SuperLearningu (zrychlené učení) a komunikativní metody.

Angličtina A1 - C2

Můžete s námi začít od začátků nebo se rozmluvit z mírně či středně pokročilé úrovně.

Dopolední intenzivní kurzy angličtiny

Aktuální termíny kurzů angličtiny

Termíny připravujeme

pondělí  09:00 - 12:15 hod.

4 - 6 studentů

Anenské nám. 2, Praha 1

5 690,00 Kč od 5 390,00 Kč

cenové podmínky

Přihlásit se

Termíny připravujeme

úterý  09:00 - 12:15 hod.

4 - 6 studentů

Anenské nám. 2, Praha 1

5 690,00 Kč od 5 390,00 Kč

cenové podmínky

Přihlásit se

Termíny připravujeme

čtvrtek  09:00 - 12:15 hod.

4 - 6 studentů

Anenské nám. 2, Praha 1

5 690,00 Kč od 5 390,00 Kč

cenové podmínky

Přihlásit se

Termíny připravujeme

středa  09:00 - 12:15 hod.

4 - 6 studentů

Anenské nám. 2, Praha 1

5 690,00 Kč od 5 390,00 Kč

cenové podmínky

Přihlásit se

Angličtina 3+ pro středně pokročilé/pokročilé

MAXIMÁLNÍ KONVERZACE! Communication skills Build Up: English at Work, Business English, Real and Video English

Termíny připravujeme

pátek  09:00 - 10:30 hod.

4 - 6 studentů

Anenské nám. 2, Praha 1

2 990,00 Kč od 2 890,00 Kč

cenové podmínky

Přihlásit se

Doplňující informace o kurzu

Tři měsíce intenzivní jazykové výuky obsahují látku 1 a 2 semestrů klasické výuky.

K dispozici je kuchyňka s nabídkou kávy a čaje. S sebou doporučujeme pouze pohodlné oblečení (provádíme relaxace, komunikační hry, jednoduché cviky na uvolnění apod.), obuv na přezutí pro vaše pohodlí, dostatek tekutin a hlavně dobrou náladu.

Časový harmonogram kurzu

09:00 - 10:30 první studijní blok
10:40 - 12:10 druhý studijní blok
12:10 - 12:30 relaxační fáze

Často kladené otázky

01. Co obsahuje výuka 1 x 4 hodiny týdně + relaxační blok?

Vzhledem k charakteru naší jazykové výuky - metoda superlearning – zařazujeme pasivní poslechové, aktivní konverzační, fixační fáze a relaxační bloky, a to v přesném sledu, abychom dosáhli maximálního zažití a aktivního procvičení studijní látky. Viditelné výsledky u intenzivních forem výuky jsou navíc důležitou motivací pro další studium. Navíc z našich zkušeností víme, že je nutná určitá doba, aby se studenti oprostili od svých starostí , uvolnili se a výuka pro ně byla příjemná a zábavná!

02. Do jaké úrovně jazykového kurzu se mám zařadit?

  • udělejte si naše jazykové testy
  • podívejte se na program jednotlivých kurzů angličtiny
  • podívejte se na výtahy z učebnic angličtiny používaných na jazykovém kurzu
  • velmi rádi vám poradíme telefonicky či osobně
  • v naší kanceláři si můžete vyzvednout učebnice a CD angličtiny před absolvováním kurzu (po telefonické domluvě)
  • přijďte se podívat přímo na kurz angličtiny (po konzultaci termínu)

Hodnocení našich studentů

Na každou lekci angličtiny se těším. Všem lektorům děkuji za návod, jak se zábavnou formou učit anglicky. Děkuji, těším se na další lekce.

Petra individuální kurz ENGLISH 2

Už jsem chválil tolikrát, že nevím, jak to zformulovat, abych se neopakoval. Prostě se pořád vracím jako spokojený student. Kurz mě vždy „nakopne“, úžasná atmostéra, kde není třeba obávat se mluvit, i když si člověk není jistý. Dobře vymyšlený program učitelů. Líbilo se mi, že jsme měli různé učitele, každý den byl jiný a zároveň velmi přínosný.

Petr víkendový kurz ANGLIČTINA 3+ pro středně pokročilé / pokročilé

S kurzem jsem byl maximálně spokojen. Všech 16 hodin byl člověk stále aktivní a nebyla žádná nuda. Díky Vašemu způsobu výuky mi docvakly nebo se pospojovaly některé věci. Bylo to velmi inspirativní. Paní lektorka Hanka se nám věnovala s maximální péči. Vše bylo srozumitelně a nově podáno. Praktické. Můžu doporučit. Až přijde čas, přihlásím se na víkend ANG 2.

Michal víkendový kurz ANGLIČTINA 1+ pro pokročilé začátečníky

Průběh kurzu vynikající. Zajímavé a pestré vedení výuky. Hodně konverzace a i trochu gramatiky. :)

Jaromír individuální kurz ENGLISH 3

Učení zábavnou metodou. Časté střídání aktivit. Kurz ráda doporučím kolegům. Za rok přijedu znovu.

Jarka firemní kurz ENGLISH 3

Kladně hodnotím rozvíjení komunikativních dovedností, zajímavá témata, schopnost vyjádřit myšlenku či názor, rozvoj jazykové pohotovosti a připravenosti. Hodiny jsou dynamické a praktické.

Janek firemní kurz ENGLISH 3