+420 728 068 400 altissima@altissima.cz

Online výuka jazyků (Skype, Zoom, MS Teams, WhatsApp, Webex a další)

Důraz na komunikaci

Zlepšování komunikačních schopností studenta je hlavním cílem výuky. Dále se zaměřujeme na výstavbu a aktivní užití praktické slovní zásoby, gramatických a frázových struktur. Výuka je vedena profesionálními lektory efektivní a hravou formou, která je pro studenty zábavná a motivující.

Individuální přístup

Lektor v rámci první lekce vyhodnotí vaše potřeby a navrhne vhodné studijní materiály (texty, videa, audio materiály apod.) a metodiku výuky. V každé hodině máte maximální prostor mluvit. Každá hodina je tvořena dle vašich potřeb a požadavků, což umožňuje viditelné pokroky v krátkém časovém horizontu a to přesně v oblastech, ve kterých potřebujete (příprava na pracovní pohovor, prezentace, jednání, cestovní, pracovní, obchodní angličtina, příprava na zkoušky apod.).

Maximální přizpůsobení vašemu pohodlí

Výuka je dostupná od rána do večera, 7 dní v týdnu (07:00 - 21:00 hod.). Neztrácíte čas dojížděním a studujete z pohodlí vašeho domova či kanceláře, příp. na cestách. Skype výuka může být na přání studenta kombinována s face-to-face výukou (skupinovou či individuální).

Flexibilita

Jakákoli lekce může být 24 hod. před zahájením výuky zrušena a nahrazena po dohodě s lektorem v jiném termínu.

Cenová dostupnost

Skype výuka je cenově nejdostupnější formou individuální jazykové výuky. Volbou např. 2x60 či 3x45 min lekcí získáte intenzivní studium s viditelnými výsledky.

Kombinace s jinými formami výuky

Pokud potřebujete (dlouhodobě či jednorázově) intenzivnější výuku, můžete doplnit Skype lekce jinými formami výuky – intenzivní týdenní kurz, konverzační víkendový kurz či face-to-face individuální výuka. Rádi vypracujeme individuální plán dle vašich požadavků.

Nejlépe mluví reference

Využijte referencí našich klientů; jednotlivců i velkých firem.

Výuka jazyků přes skype

Vyučované jazyky

Mezi hlavní jazyky, které vyučujeme patří angličtina, němčina, ruština, polština, španělština a italština. Nabízíme však individuální výuku i dalších jazyků.

Ceník Skype lekcí

Délka lekce Cena lekce
1 lekce v délce 45 min. od 389,00 Kč
1 lekce v délce 60 min. od 429,00 Kč

Výše uvedená cena Skype lekcí se nevztahuje na Skype výuku poskytovanou našimi lektory po dobu nouzové situace jako náhradni výuka za face-to-face lekce. Naši lektoři přechází co nejdříve zpět na face-to-face výuku - vždy po konzultaci se studenty. Děkujeme všem studentům za spolupráci.

Cena zahrnuje:

  • 45/60 minut konverzace s profesionálním, nadšeným a zkušeným lektorem (český lektor či rodilý mluvčí, příp. kombinace lektorů)
  • Příprava lektora včetně zasílání materiálů studentovi (texty, videa, audio materiály apod.)
  • Záznam (příp. mp3 nahrávka) dané lekce
  • Pravidelné hodnocení a příprava plánu studia
  • Konzultace pro přechod z českého lektora na rodilého mluvčího

V případě zájmu o nezávaznou nabídku tuto vypracujeme dle Vašich požadavků.