+420 728 068 400 altissima@altissima.cz

Přípravný kurz na zkoušku FCE

3 - 4 měsíce aktivní výuky (150 minut týdně)

Večerní přípravný kurz obsahuje látku půlročního až ročního studia. Součástí přípravy je samostudium formou průběžně zadávaných testů a písemných prací.

Být v kontaktu s jazykem a mluvit

Vedle přípravy na zkoušku je naším cílem rozvinout a aktivovat vaše komunikační schopnosti.

Připravíme vás ke zkoušce

Dle britských učebnic vydaných speciálně pro přípravu k FCE vás připravíme pro zvládnutí jednotlivých částí dané zkoušky. Podle vašich výsledků doporučíme termín absolvování zkoušky.

Malé skupinky (4 - 6)

Aby byla výuka efektivní, vyučujeme v malých skupinkách od 4 studentů.

Lektoři kurzu

Kurz FCE je vyučován z 50% českým lektorem, z 50% rodilým mluvčím.

Vstupní level B2

Předpokladem pro zahájení přípravy na zkoušku FCE je středně pokročilá znalost angličtiny.

Aktuální termíny kurzů angličtiny

Přípravný kurz na zkoušku FCE

Termíny připravujeme

pondělí  18:15 - 21:00 hod.

4 - 6 účastníků

Anenské nám. 2, Praha 1

4 990,00 Kč

cenové podmínky

Přihlásit se

Doplňující informace o kurzu

Předpokladem pro zahájení jakékoli formy přípravy na zkoušku FCE je středně pokročilá znalost angličtiny (intermediate/upper-intermediate). Pro naše studenty to znamená absolvování kurzu Angličtina 3 pro středně pokročilé, pro ostatní studenty máme připravené testy pro zjištění úrovně jejich znalostí.

Přípravný kurz je zaměřen na schopnost aktivní komunikace, zvládnutí a konverzační procvičení gramatických pravidel a psaný projev. Veškerá příprava probíhá s ohledem na charakter zkoušek. Používáme britské učebnice a studijní materiály vydané speciálně pro přípravu k daným zkouškám.

Součástí přípravy je samostudium, studentům jsou průběžně zadávány písemné práce a testy. Cena kurzu zahrnuje opravy těchto prací a individuální konzultace.

Podle úrovně znalostí studenta před zahájením kurzu a dle tempa získávání znalostí během kurzu doporučíme termín absolvování zkoušky.

Přípravné kurzy ke všem typům zkoušek pořádáme také formou individuální výuky. Výuka probíhá v našich učebnách nebo na pracovišti klienta.

Časový harmonogram kurzu

pondělí
18:15 - 21:00 2x45 + 1x60 minut týdně

Hodnocení našich studentů

Kurz je veden zkušenými lektory, Hanka i Andrew učí zajímavě, používají aktivity, které se střídají, kurz byl pro mě hodnotný.

Radka víkendový kurz ANGLIČTINA 2 pro mírně pokročilé

I love this school and English lessons organised by ALTISSIMA. I hope I will see you soon.

Beáta týdenní kurz ANGLIČTINA 3+ pro středně pokročilé/pokročilé

Excelentní kurz. Jinou jazykovou školu navštěvovat nechci. :) Oceňuji uvolněnou atmosféru a přátelský přístup. Skvělý výukový systém a zkušení lektoři. Velmi přínosný a motivující týden! Mohu všem jen doporučit! Altissima změnila můj názor na angličtinu. Poprvé se ji chci učit, nejen že musím.

Pavel týdenní kurz ANGLIČTINA 2 pro mírně pokročilé

Díky za pěkný a užitečný týden, který jsem spolu s prima partou studentů a vašich lektorů věnoval angličtině! Kurz splnil, co jsem očekával, tedy projít typické situace, zažít si a zautomatizovat mluvení. Všichni vaši lektoři jsou profíci. Tak někdy na příštím kurzu. :) 1*

Jirka týdenní kurz ANGLIČTINA 2 pro mírně pokročilé

Oba lektoři dokážou navodit velmi příjemnou studijní atmosféru. Činnosti se příjemně střídají. Kurz je veden velmi profesionálně, je zábavný i užitečný.

Klára individuální kurz ENGLISH 2

Velmi intenzivní a skvělé! Děkuji. Líbí se mi forma i rozmanitost výuky. Ráda doporučím a opět se přihlásím. Thanx a lot...

Zuzana týdenní kurz ANGLIČTINA 3 pro středně pokročilé